Чорнобиль – рана не загоєна

Чорнобиль … Двадцять сім років тому, у квітні 1986 року це страшне слово прозвучало на всю планету, сповістивши світу про наймасштабнішу катастрофу ХХ століття – вибух на 4 енергоблоці Чорнобильської АЕС, який забрав життя десятків тисяч людей.

26 квітня 2013р. у Золочівському професійному ліцеї відбувся виховний захід – реквієм «Чорнобиль – рана не загоєна», який підготували учні групи  №28 під керівництвом викладачів хімії і біології. У цей день ми усвідомили, що атом може бути не тільки мирним …Жертвуючи собою, тисячі наших співвітчизників взяли участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, наслідки якої несли загрозу для населення не тільки колишнього Радянського Союзу, а й інших європейських країн.  Саме таку інформацію про чорнобильську трагедію учасники заходу донесли у поезії і прозі, доповнюючи цікавими  відеоматеріалами про наслідки аваріїї, її масштабний руйнівний  вплив на екологію,  здоров’я і побут населення. Учні переглянули відеоролик, у якому переконливо показано минуле,  сьогодення  і майбутнє людства. Виступи супроводжувалися музикою Моцарта і Бетховина.  Звучали пісні у виконанні Квітки  Цісик,  гурту «Мандри».

Чорнобильська катастрофа – це ще й суворий урок, нагадування про те, що не можна легковажно ставитися до навколишнього світу, бездумно і марнотратно користуватися його багатствами …

Пройде ще жоден десяток років, але аварія на ЧАЕС так і залишиться хворим питанням для нас, незагоєною раною в душі і не минає тривогою … Тому що і через сторіччя не можна буде сказати про Чорнобильську катастрофу, що це вже в минулому, а тепер все добре . Нехай же збережеться пам’ять про ті трагічні дні, щоб на нашій землі ніколи не повторився Чорнобиль!Низький уклін і вічна пам’ять героям ліквідаторам Чорнобильської аварії …Всім хто врятував світ від ядерної катастрофи.

Ми Пам’ятаємо …

Викладач хімії  Н. Якимишин

 P4260004 P4260013 P4260019 P4260002

счетчик посещений