Тиждень соціально – психологічної служби у ліцеї

“Посміхайся, роби хороші справи – і життя твоє стане прекрасним”

Саме під таким гаслом пройшов тиждень соціально – психологічної служби у нашому ліцеї. Метою тижня було створення позитивного психологічного клімату в ліцеї, розширення та насичення емоційного життя  підлітків, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу і світу іншої людини, розкриття творчого потенціалу учнів.

Протягом тижня проводились різноманітні заходи: акції,заняття,тренінги, ігри.

Розпочався тиждень з проведення акції «Мудрі повчання», у якій взяли участь учні та працівники ліцею. Акція допомогла дізнатись, з яким настроєм розпочинається робочий та навчальний день. З коробки навмання учасники витягували листочок, згорнутий в трубочку на якому написаний афоризм, або вислів. Дуже приємно,було те, що  більшість учасників обрали кольори, які символізують радісний та приємний настрій. Акцію проводили учні групи № 28:  Гриндьо Мар’яна та Топишко Софія. Цей день завершився  ще однією акцією – «Афоризм », психолог та соціальний педагог розміщували на дверях навчальних кабінетів, та майстерні повчальні афоризми про життя, навчання, дружбу.

У вівторок  в нашому ліцеї демонструвався фільм: «Життя на продаж» , до початку фільму і після його закінчення проводилось анкетування на тему: «Що ви знаєте про проблему торгівлі людьми ?». Дані анкети показали, що учні недостатньо обізнані в цій галузі. З метою сформувати в учнів навички обережної поведінки та вміння захищати власну гідність був проведений тренінг – «Соціальна профілактика торгівлі людьми».

Середа розпочалася проведенням гри «Слідопит». Цю гру завжди полюбляють учні, адже вона не тільки пізнавальна але і азартна. Завдання груп, до кінця навчального дня здати листи з відповідями. Виграє та група, яка раніше здала лист, та набрала більшу кількість правильних відповідей.

В грі «Слідопит» перемогу отримала 28 група.

В цей день проводилась акція: «Лист психологу».  Впродовж дня учні  листуватися з психологом. Біля розкладу була  розміщена поштова скринька, до якої учні  клали листи для психолога. Психолог ознайомившись  з листами  давав відповіді індивідуально кожному адресату.

У четвер демонструвався фільм в актовій залі приурочений всесвітньому дню боротьби зі СНІДом – «Україна і ЄС – боротьба без переможця».  Також проводилася акція: «Подаруй червону стрічку».

Завершився тиждень виховним заходом: « Полум’я погаслих свічок»,  присвячений «Дню солідарності  з ВІЛ – позитивними людьми». Учасниками заходу були учні групи № 16 : Цітинський Ігор, №17: Мищишин Володимир, Мінєєв Вадим, Яворський Василь, №18: Цвігун Ольга.

%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%bb%d0%b0%d0%b6 %d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%bb%d0%b0%d0%b6-3%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%bb%d0%b0%d0%b6-2%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%8b%d0%b9-%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%bb%d0%b0%d0%b6-1

счетчик посещений