Посилка Успіху 2017

У 2017 р. «Фонд Кличка» проводив конкурс: «Посилка успіху». Щоб отримати «Посилку успіху» потрібно було зняти 3-хвилинне відео на будь-який пристрій (телефон, фотоапарат), яке показувало б тренування секції команди дітей або підлітків.

Ролик необхідно було завантажити у YouTube. Після зареєструвати свою заявку в системі https//my.klitschkofountation.org/login. Конкурс передбачав надання нового спортивного інвентаря для 50 шкіл та секцій.

До конкурсу могли долучитися тренери, школярі та їхні батьки. Золочівський професійний ліцей вирішив не бути осторонь такої акції і з ініціативи керівника фізвиховання В.Зозулі та директора І.Смолин, ЗПЛ прийняв участь у цьому конкурсі.

Знявши відео тренування з футболу викладача Михайла Зозулі.

І за результатами, які опублікували на сайті «Фонд Кличка» 27 лютого 2017р. Золочівський професійний ліцей став одним з переможцем конкурсу «Посилка успіху 2017» з більше ніж тисячі учасників.

І 16 березня наш навчальний заклад отримав омріяну винагороду – спортивний інвентар для занять спортом і фізичною культурою.

А саме м’ячі, скакалки, свистки, секундоміри, маніжки і тд. Золочівський професійний ліцей щиро дякує «Фонду Кличка» за отриману «Посилка успіху» і бажає їм всього найкращого.

Керівник фізвиховання В.Зозуля

счетчик посещений