Гирьовий спорт серед учнів профтехосвіти

В м. Львів 5.04.2017 р. відбулися фінальні обласні змагання з гирьового спорту серед учнів профтехосвіти. Успішно виступила на цих змаганнях команда Золочівського професійного ліцею, яка зайняла друге загальнокомандне місце. В особистих змаганнях найкраще виступив Святослав Приступа, який став чемпіоном у ваговій категорії до 90 кг. Другі місця посіли – Михайло Панас у ваговій категорії до 60 кг, Іван – Вадим Мінєєв у ваговій категорії до 75 кг та Михайло Наконечний у суперважкій категорії понад 90 кг. Ще за нашу команду виступали Назар Островський, який зайняв 4 місце у ваговій категорії до 60 кг та Василь Юращук – 5 місце в цій же категорії. Тренер команди Золочівського ПЛ був Зозуля Михайло. Наша команда та учасники нагороджені грамотами обласного управління з фізичної культури та спорту. Перше місце посіла команда ВПУ залізничного транспорту, а третє ВПУ №12 м. Львів.