Золочівський професійний ліцей на святі ПТО Львівщини «Великодні дзвони – 2017»

Вже стало традиційним у період святкування Воскресіння Господнього відзначати день професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони», організований департаментом освіти і науки ЛОДА. Цей захід спрямований на залучення учнів до винахідницької, пошукової діяльності, технічної та художньо-прикладної творчості.

Саме таке дійство відбулося 20 квітня 2017 року біля пам’ятника І. Франка у Львові, де майстри виробничого навчання, викладачі та учні представили експозицію виставки учнівських робіт художньо-прикладної та технічної творчості. Львів’яни та гості міста змогли оцінити вироби гуртківців «Вишиванка та бісероплетіння» (кер. Л. Демид), «Юний художник» (кер.М.Присяжна), «Художня ковка металу» (кер. П.Леськів), «Контур» (кер. Б.Мисяк, В.Крупа).

Участь ліцею у святі «Великодні дзвони – 2017» спрямована на висвітлення досягнень та успіхів майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, застосуванні раціональних прийомів праці та підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії.

 

 

М.Нагірна

заступник директора з НВР

 

счетчик посещений