Батьківські збори

21 жовтня у  Золочівському  професійному ліцеї відбулися загальні батьківські збори. Їх розпочали учні ліцею, які підготували для батьків святковий концерт. Свій авторський вірш прочитав учень групи №27 Мищишин Володимир. Дарували хороший настрій учні гр.№38 Віра Баб’як, Василь  Герус, Мар’яна  Гриндьо, Богдана Мазурик. Українських пісень заспівали учень гр.№14 Іваськів Назар та учениця гр.№15 Пристацька  Романна.

На загальні батьківські збори запросили капітана міліції Лютікову Олену Анатоліївну, яка проінформувала батьків про відповідальність за скоєння порушень неповнолітніми дітьми. Наголосила  на тому ,що батьки повинні більше уваги приділяти своїм дітям та співпрацювати з майстрами в/н, класними керівниками та адміністрацією ліцею.
Директор ліцею Ігор Зіновійович Смолин розповів присутнім про матеріально-технічну базу ліцею, його потреби, соціальний захист учнів, зайнятість їх в позаурочний час.
На зборах виступила голова батьківського комітету Ясейко Ольга Петрівна, поінформувала про співпрацю батьківського комітету із  педколетивом  та адміністрацією ліцею.

Детальніше про успішність та відвідування учнів батьки змогли дізнатися, поспілкувавшись із керівниками груп.

счетчик посещений