Тиждень іноземної мови

В стінах нашого ліцею з 13.11. 2017 р. по 17.11.2017 р. відбувся тиждень іноземної мови насичений різноманітними конкурсами, спрямованими на вдосконалення, вивчення граматики та лексики. Ліцеїсти мали можливість проявити себе в читанні, говорінні, письмі, аудіюванні. Тиждень розпочався виставкою плакатів, таблиць та навчального конкурсу на кращого знавця часових форм активного і пасивного станів з англійської мови.

Переможцями цього конкурсу стали:

Козурак Юлія (гр.№15), Ковбаснюк Ірина (гр.№15), Гриндьо Мар’яна (гр.№38), Романишин Володимир (гр.№38).

У вівторок учні взяли участь у конкурсі на кращого знавця частин мови та їх особливостей. Переможці були відзначені теж. Ними стали: Бабяк Віра (гр.№38), Мазурик Богданна (гр.№38).

Топишко Софія (гр.№38) читала різнорівневі тексти англійською мовою без помилок та з інтонацією, за що отримала призове місце.

Надзвичайно цікаво було почути учням англійську мову в оригіналі та передати почуте, що вмотивовує їх до вивчення іноземної мови. Учні, які найкраще відтворили почуте, це: Буковська Марія – Софія (гр.№18), Гончар Софія (гр.№18).

Учителі іноземної мови дякують усім учням за участь та підтримку у проведенні тижня іноземної мови і  заохочують до вивчення англійської мови і на далі.

 

счетчик посещений