«Україна-країна нескорених»

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли ми продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії установлено День Гідності і Свободи, який відзначають щорічно 21 листопада.

Саме цій події був приурочений виховний захід «Україна – країна нескорених», який підготувала вихователь вищої категорії Золочівського професійного ліцею Кулеба Марія Миколаївна разом із учнями.

В історію України від козаків, січових стрільців до сьогодення поринули усі присутні в залі через розповіді ведучих Василя Яворського та Олени Діхтяр. Хвилиною мовчання вшанували Небесну сотню та усіх полеглих на Сході України, наших земляків Золочівщини. Василь Герус та Володимир Мищишин зачитали вірші, які дуже схвилювали усіх.

На захід був запрошений активіст Майдану, учасник АТО Андрій Магеровський, який розповів про події, що відбувалися у Києві взимку 2013 року та описав ситуацію, що склалася на початку антитерористичної операції на сході України. Учасники художньої самодіяльності ліцею від імені всіх присутніх подякували гостю за цікаву зустріч, а учениця Марія Колачук зачитала такі слова подяки воїну:

Я дякую, солдате, і за те,

Що маю те, чого немає в тебе.

Домівку теплу, сонечко ясне,

Блакитне, мирне українське небо.

Я дякую, солдате, що стоїш

В передовій за рідну Україну.

За те, що чесний бій ведеш

І захищаєш неньку – Батьківщину.

З надією на світле майбутнє України та з молитвою за наших мужніх захисників завершився захід. Пісню «Молитва За Україну» виконала учениця Романа Пристацька. Активну участь у заході також приймали Віра Баб’як, Богданна Мазурик та Назар Іваськів.

 

                          Заступник директора з НВР Золочівського

                          професійного ліцею   М.Нагірна

счетчик посещений