Ярмарок педагогічних ідей 2018

У нашому навчальному закладі відбувся Ярмарок педагогічних ідей – своєрідний підсумок зробленого нашими педагогами, які атестуються у 2018 році, протягом атестаційного періоду.

Одним із основних чинників підвищення якості знань є упровадження у практику навчання інноваційних технологій, оновлення змісту навчально-виховного процесу відповідно до сучасних досягнень освіти і науки. Більшість навчальних закладів плідно працюють у цьому напрямку, мають вагомі здобутки, позитивний досвід інноваційної роботи.

Конкурс – ярмарок педагогічної творчості – одна із яскравих подій в  освіті. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії педагога, систематизувати надбання щоденної праці кращих педагогів, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності, що свідчить про стабільно високий рівень зацікавленості педагогів у підготовці та презентації своїх кращих напрацювань. В усі часи існування людства образ учителя асоціюється з людиною, що несе вогник знань, радість відкриття нового, цікавого, недосяжного. Не дивно, що саме вчителю письменники, присвятили тисячі слів, сповнених глибокої поваги і поклоніння перед його покликанням плекати у дитячих душах високу моральність, патріотизм, інтерес до навчання.

счетчик посещений