ІІ етап районної олімпіади з правознавства

6 березня у Золочівському професійному ліцеї проводився ІІ етап районної олімпіади з правознавства. В олімпіаді брали участь учні І – ІІ курсів закладів профтехосвіти, які стали переможцями І етапу. Це були представники Золочівського, Поморянського, Олеського, Перемишлянського професійних ліцеїв, Червоненського ВПУ.

Організаторами олімпіади були Василина Світлана Іванівна, методист Навчально- методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, кандидат педагогічних наук Касімова Юлія Володимирівна, викладач історії та правознавства Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту і будівництва м.Львова.

В той час, коли учні писали завдання, з викладачами, які приїхали із сусідніх професійних закладів, соціальний педагог Мацега Н.Б.проводила просвітницьке заняття з елементами тренінгу “Профілактика стресових розрладів у педагогів”.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Діхтяр Олена – учениця Золочівського професійного ліцею;

ІІ місце – Гнип Максим – учень Червонянського ВПУ;

ІІІ місце – Ветляк Наталія – учениця Поморянського професійного ліцею.

Переможців нагородили грамотами Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.

22 березня у місті Львові відбудеться ІІІ етап обласної олімпіади з правознавства. Представлятиме ЗПЛ переможниця ІІ туру учениця групи №28 Діхтяр Олена.

Такі заходи сприяють розвитку творчого мислення в учнів, підвищують інтерес до вивчення правознавства, формують в учнів навички дослідницької роботи, сприяють формуванню свідомого громадянина України та підвищують рівень викладання правознавчих дисциплін у закладах професійно-технічної освіти.

Голова методичної  комісії

суспільних дисциплін Хомич О.І.

счетчик посещений