Ліцеїсти – найсильніші у гирьовому спорті.

Учні Золочівського професійного ліцею цікаво та змістовно проводять свій позаурочний час. Вони займаються у різних гуртках та спортивних секціях. Однією із найкращих є спортивна секція з гирьового спорту, девіз якої «Кожен може стати сильним». При систематичних заняттях фізичними вправами з гирями зміцнюється не тільки організм, а й воля, виробляється енергія, інтенсивніше відчувається радість життя.

Це в повній мірі підтвердили наші спортсмени, які нещодавно успішно виступили на обласних змаганнях серед навчальних закладів профтехосвіти. У змаганнях найлегших (вагова категорія до 60 кг) не було рівних учню гр.№16 Іваськіву Назару. У ваговій категорії до 65 кг чемпіоном став Панас Михайло, до 70 кг – честь ліцею захищав учень гр.№14 Карпченко Павло, який є учасником республіканських змагань, кандидат у майстри спорту. Він 40 разів підняв гирю вагою 24 кг. Також яскраво у тій категорії виступив учень гр.№16 Сухарюк Василь (30 разів).

Наші гирьовики поступилися тільки у ваговій категорії до 90 кг. У цій групі другим став Мазур Михайло, учень гр.№37, який виступав із травмою. А найпрестижнішою ваговою категорією є важка – понад 100 кг. Тут не було рівних нашому Приступі Святославу (учню гр.№26). У загальному командному заліку ліцеїсти стали чемпіонами. Переможці та призери нагороджені дипломами та грамотами. Спортсмени нашої команди включені до збірної області, які приймуть участь у республіканській Спартакіаді. Вкотре наші юнаки довели, що кожен може стати сильним, все залежить від нього самого.

Підготував  команду до змагань викладач фізичного виховання Михайло Зозуля.

                                                           Заст. директора з НВР  М. Нагірна

счетчик посещений