Свято вручення дипломів у ліцеї

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята вручення дипломів та атестатів для випускників нашого ліцею. І для учнів, і для викладачів це чудова ліцейна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По – сімейному теплим,  традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним – більшість учнів та викладачів того дня одягнули вишиванки – видалося  воно цьогоріч. Останній дзвоник — велике загальноліцейне свято, яке  підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми…

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та викладачів  директор ліцею Смолин Ігор Зіновійович та Отець Орест – настоятель церкви Всіх Святих Землі Української, які хорошими і щирими словами провели випускників в доросле і самостійне життя.  Дирекція школи нагородила грамотами учнів які беруть активну участь  у житті ліцею, а також випускникам ліцею було вручено атестати і дипломи кваліфікованого робітника.

Найкращі випускники дякували викладачам, майстрам виробничого навчання,  танцювали прощальний вальс…Для всіх присутніх пролунав останній дзвоник, але найбільш щасливі були наші випускники, для яких розпочався новий етап їхнього життя.

У добру путь і щасливу днину, дорогі, шановні випускники! Чудових канікул вам, учні першого і другого курсу!

 

счетчик посещений