До 100-річчя ЗУНР

                                                         О, Листопаде , незабутній!

                                                          Ти свій залишив нам Завіт.

                                                          Що волю мусимо здобути,

                                                          Щоб дочекатися кращих літ!

              1 листопада було, є і залишається у житті українського народу однією із найбільших подій в історії державотворення. 100 років тому на теренах Галичини, у славному місті Львові, зродилася молода держава ЗУНР, яка відкрила дорогу до об’єднання українських земель у єдине та надихнула на відновлення незалежної України.

З цієї нагоди у  Золочівському професійному ліцеї відбувся захід «Наша слава стрілецькая не вмре, не загине», підготовлений викладачами історії Надією Сениською та Оксаною Хомич. Ведучі свята, учні гр.№18 А.Мудрак та М.Пишнюк, цікаво і змістовно подали історичну довідку становлення ЗУНР. На сцені актової зали вміло декламували вірші учні гр.№15,18: М.Каня, Х.Лучканін, М.Обрецька, Л.Попович, М.Семенюк, І.Переймибіда , М.Білоус, М.Костюк, О.Кривенька, М.Шевчук, Г.Чайковська. Стрілецькими піснями прикрасили захід Н.Іваськів та Р.Пристацька. Присутні у залі переглянули відеокліп та презентацію про ЗУНР.

Вшановуючи пам’ять творців ЗУНР, які є прикладом служіння Богові та Україні, ми приймаємо їх як взірець самовідданості, звитяги, незламності національного духу.

 

 

счетчик посещений