Україна – країна нескорених

21 листопада в Україні відзначався День Гідності і свободи на честь двох революцій – Помаранчевої революції 2004 рік і Революції Гідності 2013-2014 роки. Події двох майданів стали підтвердженням того, що українці є сильною, суверенною і незалежною нацією, яка впевнено рухається в бік Європейської інтеграції.

Окрім європейського шляху, нам довелося виборювати права на свободу та гідність, ,право на вільне життя у власній державі. І для того аби ми жили в кращій країні герої Майдану заплатили найвищу ціну – власне життя ,а українські воїни на сході України досі виборюють право на гідність і свободу.

Вшануванню героїв Майдану ,всіх воїнів, які боролися  і борються на сході за незалежність своєї держави був приурочений виховний захід «Україна – країна нескорених», який відбувся 23.11.2018р.у Золочівському професійному ліцеї.

                   Активними учасниками заходу були:
Група № 28: Гончар С., П’ятночка Х., Немелівський С.
Група №24: Іваськів Н.
Група №37: Мищишин В.
Група № 25: Пристацька Р., Пристацька Ю., Колачук М.
Група №15: Лучканін Х., Переймибіда І., Весна А.
Група №102: Вітрова В., Ховзун О.
Група №18: Шевчук М., Войтович В., Коваленко Д., Кривенька О., Костюк М., Мудрак А.

Смуток в серцях і сльози на очах викликали у присутніх в залі хронологічні події 2013-2014 р. Сум і біль навіювали поезії про героїв майдану і воїнів ,які воюють на Сході .

Герої Майдану подали приклад того ,як солідарність ,братерство і взаємоповага між сотнями людей згуртовує нас довкола спільної мети – визнання України як вільної ,європейської держави.

 

 

счетчик посещений