Тиждень біогології та географії.

«Знання складаються із дрібних крихт щоденного досвіду»

Д.Писарєв

 

В період з 10 грудня п

о 14 грудня 2018 року в нашому ліцеї відбувся тиждень біології та географії. Тиждень розпочався виставкою стінгазет на природничу тематику.

Вівторок пройшов під

девізом:«Головним скарбом життя є здоров’я, і щоб його зберегти, потрібно багато що знати». В цей день був проведений захід «Ярмарка здоров’я», в якому взяли участь учні 24,25,28,38 груп. Мета цього заходу – дати учням корисні поради щодо збереження й зміцнення здоров’я, учити  цінувати власне життя та здоров’я, розвивати творче мислення, комунікативні навички, уміння долати труднощі, виховувати розуміння необхідності вести здоровий спосіб життя.

У середу, яка пройшла під девізом: «Пізнання починається із здивування», учні змагалися в інтелектуальному поєдинку гри «Брейн-ринг». Перемогу здобули, набравши однакову кількість балів команди 15 і 18 групи. Друге місце посіла команда 28 групи, третє – команда 25 групи.

Четвер пройшов під девізом: «Гра – основа успішного навчання!». Цікаво та захоплююче пройшла квест – гра «Пошук скарбів».Учасники квесту отримали додаткові знання і масу позивних емоцій. «Скарб» зуміли віднайти учні групи №28.

Підведення підсумків тижня та нагородження переможців  відбулося в п’ятницю 14 грудня.

Протягом Тижня основне спрямування було взято на розвиток творчого потенціалу учнів та активізацію позакласної роботи з даних предметів. Позакласні заходи викликали захоплення і зацікавлення учнів природничими науками.

Організаторами Тижня виступили викладачі: Стояновська Г.М., Мацега Н.Б.

счетчик посещений